Středa 7. prosince 2022, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 7. prosince 2022 Ambrož, Benjamin

Kormidelníci EU navedli Titanik na ledovec.

23. 05. 2014 7:31:38
Neudělali to nezáměrně, což lze říci pouze v češtině. Kormidelníci jsou jenom loutky s dřevěnými hlavičkami, nejsou zodpovědní za své činy, mohli by však říci, kdo jim vadný kurz nařídil.

Za chvíli budou probíhat tzv. „demokratické“ volby na Ukrajině. Volby v zemi, kde běží občanská válka, kde armáda zasahuje proti vlastním občanům, volby v zemi, kde vládnou pučisti, kteří svrhli zvoleného prezidenta, volby v zemi, kde nefunguje ani parlament, neboť hlasovací zařízení bylo zneužito, volby v zemi, kde se zhroutil stát a ekonomika, volby v zemi, která patrně způsobí celé Evropě, ba i nám, Čechům, problémy se zásobováním plynem.

To je, jakoby v bývalé Jugoslávii, po odtržení Slovinska, v době, kdy se již do sebe pustili bosňané a chorvati, volil se nový Miloševič. Cítíte ten nesmysl?

Sdělovací prostředky v Evropě stále přehrávají starou, černou, šelakovou desku s názvem „Putin je zločinec“. Loutky s dřevěnými hlavičkami, vlastnící sdělovací prostředky, jinou desku nedostaly.

Tak nějak jsem byl zvědav, jak se sdělovací prostředky vyrovnají s podřeknutím pana knížete, o tajném hlasování, jak na válku v Jugoslávii. Byl by to jistě zajímavý článek. Leč loutkám někdo sebral klávesnici.

Rusko se odvrací od Evropy, směřuje do Asie, suroviny Ruska získá Čína. Loutky EU myslíc dřevěnými hlavičkami si ovšem neuvědomují, že ekonomický růst lze vybudovat pouze na levných zdrojích. Evropa bez levného plynu a kovů bude drahá Evropa. Evropa bez Ruska je slabší o Rusko, že ano. Jinak to nevidím. V novinách se to nedočtete, pochopitelně, kníže Vám to nenapíše, reklama v Tv Vám to nesdělí. Pouze za 5 let se dozvíte, že teplo bude stát dvakrát tolik. Například.

Titanik narazil na ledovec, obligátně se píše, že na horních palubách se tančí, my ovčané jsme ale v palubách spodních, tam přijde voda nejdříve. Víme to již dnes, zkusme Titanik zachránit. Vždyť díra se přece dá zacpat. Například tak, že půjdete k eurovolbám.

Pečlivě, ale opravdu pečlivě si zjistěte, kdo je loutka a kdo ne, kdo má dřevěnou hlavičku a kdo ne. Dřevěných hlaviček je totiž většina, je to těžké. Loutky a dřevěné hlavičky nevolte.

Zkuste to, neprohloupíte. Když už nic, tak se alespoň projdete. To je zdravé.

Autor: Vladimír Balhar | pátek 23.5.2014 7:31 | karma článku: 29.66 | přečteno: 1071x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Helena Herynková

Kdo by nemiloval Chandlera Binga

Dobře, uznávám, že úvodní zvolání je nadnesené a milovat můžete kohokoliv z Přátel. Pro mě je ale právě Chandler a jeho představitel Matthew Perry tím nejoblíbenějším, takže mi jeho autobiografie udělala velkou radost.

6.12.2022 v 20:57 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 54 | Diskuse

Zbyšek Hlinka

K povinným datovým schránkám pro OSVČ a další subjekty od příštího roku

Jak se lze všemožně dočíst, od příštího roku se stanou datové schránky povinné pro OSVČ a další subjekty, jako například společenství vlastníků jednotek, spolky atp. Samozřejmě jde primárně o komunikaci těchto subjektů se státem.

6.12.2022 v 20:19 | Karma článku: 7.73 | Přečteno: 142 | Diskuse

Karel Trčálek

Zabíjení vánočního kapra je oběť Bohu

Vánoční kapři, již brzy zaplaví jejuch těla naše života, budeme je hladit po hřbetech, znalecky ohmatávat jejich ploutve, strkat jim prsty za skřele a hlavy do úst

6.12.2022 v 18:55 | Karma článku: 8.79 | Přečteno: 82 | Diskuse

Karel Babica

Bude stačit maturita?

Naše vyspělá společnost už se téměř dotýká dokonalosti. Vyzbrojena vymoženostmi (jako např. evropské hodnoty či bdělí úředníci, trestající pošlapávání kdejakých myslitelných práv) se mílovými kroky blíží zavedení nebe na zemi.

6.12.2022 v 18:30 | Karma článku: 16.96 | Přečteno: 220 | Diskuse

Lubomír Stejskal

K případu hospodského v Českých Budějovicích

Kdyby někdo v dobách, kdy byl svět ještě „společensky normální“, řekl majiteli hospody, že za inzerát „Přijmu číšnici“ dostane pokutu, hospodský by si nejspíš poklepal na čelo. Dnes si na čelo neklepe.

6.12.2022 v 13:36 | Karma článku: 44.30 | Přečteno: 3710 | Diskuse
Počet článků 41 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1865
Jsem již starší člověk, již od r. 1990 se živím sám jako podnikatel. Rád bych nepsal hlouposti, ale to posoudíte Vy - čtenáři. Těším se na Vaše reakce.

Žena už nemohla vystát obří ňadra, rozhodla se pro operativní zmenšení

Kylie Perkinsová, čtyřiadvacetiletá dvojnásobná matka z Aljašky, podstoupila zmenšení poprsí, aby se zbavila...

Dcera je výjimečná, říká Julia Robertsová. Hazel oslavila 18. narozeniny

Herečka Julia Robertsová (55) oslavila osmnáctiny svých dvojčat, dcery Hazel a syna Finna společnou vzpomínkovou...

Zemřela Kirstie Alleyová. Hvězda trilogie Kdopak to mluví podlehla rakovině

Po krátkém boji s rakovinou zemřela v 71 letech americká herečka Kirstie Alleyová, hvězda filmové trilogie Kdopak to...

Známý český stylista Jan Pokorný spáchal ve 39 letech sebevraždu

Jeden z nejuznávanějších českých stylistů Jan Pokorný spáchal ve čtvrtek ve svých devětatřiceti letech sebevraždu...

Žádné Uložto! Startuje České kino, za stovku nabízí ke streamování 650 filmů

Oblíbené české filmy, pohádky i seriály ke stažení na jednom místě, legálně a ve vysoké kvalitě slibuje nová platforma...